Oferta

Jak wygląda takie ocieplanie?

Za pomocą rur transportowych wdmuchiwany jest granulat. Jest to robione pod ciśnieniem i z dużą precyzją. Dzięki podciśnieniu, nie ma możliwości ominięcia przestrzeni trudnodostępnych, a pokrycie materiałem izolacyjnym jest szczelne. Technologia wdmuchiwania granulatów jest już od kilkudziesięciu lat w Ameryce i krajach europy. Jest to sprawdzony i pewny sposób.

Wykonujemy usługi metodą wdmuchiwania/nadmuchiwania w zakresie skutecznej izolacji:

– stropów,
– stropodachów wentylowanych,
– połaci dachowych,
– ściany szczelinowe z pustką powietrzną,
– przestrzenie za płytami gipsowo – kartonowymi,
– pustych przestrzeni,
– podłogi na legarach,
– domów szkieletowych,
– innych trudno dostępnych przestrzeni – dotyczy to obiektów istniejących (użytkowanych), nowo budowanych i modernizowanych.
– izolacji źle wykonanych (naprawa) – uzupełniamy izolację termiczną i akustyczną w miejscach źle wykonanych lub niedoizolowanych. Jest to zajęcie pracochłonne, ale zapewnia zmniejszenie ryzyka powstawania punktów nieszczelnych powodujących utratę ciepła lub przenikanie niepożądanych dźwięków z zewnątrz lub innych pomieszczeń wewnątrz budynku.

Metoda wdmuchiwania, z angielskiego – blow-in, polega na wtłoczeniu celulozy, styropianu lub wełny w wolną przestrzeń, np.: stropodachu, stropodachu wentylowanego, przestrzeni w suchej zabudowie. Posiada ona wiele zalet między innymi:

– efektywność
– ograniczenie strat ciepła
– brak odpadów podczas montażu, a co za tym idzie, brak
dodatkowych kosztów, gdyż cały materiał jest całkowicie wykorzystywany.
– koszty na ogół są niższe niż przy tradycyjnym docieplaniu.
oszczędza się nie tylko na materiale, ale również na robociźnie
– kolejną zaletą ocieplana budynków tą metodą jest krótki czas realizacji w stosunku do tradycyjnych metod. Praca zazwyczaj wykonywana jest w ciągu 1-2 dni roboczych.

Nasza praca

Poświęcamy się jej w pełni. Usługi wykonujemy dokładnie, doradzamy profesjonalne i sprawdzone metody pracy. Dbamy o klienta oraz o to, aby ocieplanie wykonane przez nas było trwałe i solidne. Jesteśmy doświadczoną firmą, która wykonała już ponad 100 realizacji.

O FIRMIE

Oferujemy usługi ocieplania budynków nowoczesnymi, sprawdzonymi, nieinwazyjnymi metodami. Na rynku działamy od 2010 roku. Wykonaliśmy ponad 100 dociepleń. Naszymi klientami byli m.in. Nadleśnictwo Kliniska, Cukiernia Sowa, TBS „KONKRET”

Kontakt

FHU Dawid Huszcza
telefon: +48 601 981 012
e-mail: biuro@docieplanie.net

Certyfikaty