O firmie

Nasza firma oferuje usługi ocieplania budynków nowoczesnymi, sprawdzonymi metodami. Na rynku istniejemy od 1998 roku. Wykonaliśmy ponad 100 dociepleń. Naszymi klientami byli m.in.:

  • Nadleśnictwo Kliniska
  • P.H.U. Jolanta Sitek – Cukiernia Sowa
  • Spółdzielnia TBS „KONKRET” Sp. z o.o.

Zapraszamy do skorzystania z technologii docieplania budynków użytkowych metodą wdmuchiwania (blow-in) oraz nadmuchiwania termoizolacji (open blow) nowo powstających budynków oraz docieplania budynków już użytkowanych lub zamieszkanych.

Nasze usługi gwarantują duże oszczędności energii cieplnej zużywanej do ogrzewania budynku w sezonie grzewczym, latem chroni przed nadmiernym nagrzewaniem się budynku. Jest to metoda szybka i tańsza niż tradycyjne systemy izolowania, a warunki atmosferyczne nie mają wpływu na wykonywanie przez nas izolacji, tak więc jest możliwe wykonywanie prac przez cały rok.


1. Jeżeli planujesz skutecznie ocieplić nowy dom, budynki gospodarcze, hale lub adoptujesz poddasze itp.

2. Nie możesz dogrzać (płacisz wysokie rachunki za ogrzewanie) już użytkowanego domu, poddasza, budynku gospodarczego itp.

3. Masz wadliwie wykonanie docieplenie skosów, stropu itp. możemy uzupełnić izolację żeby znowu była skuteczna.

Sprawdź sam, którędy ucieka Ci ciepło!

Możesz sprawdzić samodzielnie czy dach budynku jest prawidłowo ocieplony. W miejscach w których nie utrzymuje się po nocy szron lub śnieg występują mostki cieplne i bezpowrotnie tracisz pieniądze.

Możemy temu w prosty sposób zaradzić. Docieplamy mało inwazyjną metodą wdmuchiwania materiału termoizolacyjnego. Docieplimy już istniejące skosy, ścianki kolankowe, które mają oznaki chłodu (są przedmuchy).

Do prac dociepleniowych stosujemy:

Wysokiej jakości certyfikowane materiały.

materiały do ocieplania budynków certyfikaty

Specjalistyczny sprzęt do wdmuchiwania.

maszyna_do_ocieplania

Wykwalifikowaną ekipę.

certyfikat

certyfikat-termex